Welcome To SEBIL CENTER

Programlarımız
Filistinli Lehçeyi Konuş, Standart Arapça'ya en yakın lehçedir. Arap halkıyla dünyaya kolayca ve daha fazla güven içinde iletişim kurun. Farklı Filistin aksanlarını öğrenmek ve uygulamak.
Bu ders dili öğrenmek için sabit zamana sahip olmayan veya dili öğrenmek için kendi amaçlarına sahip insanlar için tasarlanmıştır. Bu nedenle, grup kursları onlar için uygun değildir. Esnek zamanlamak ve özel bir öğrenme planına ihtiyaç duyarlar.
Klasik derslere katılmak için zamanınız yok mu?
Konuşma becerilerinizi ve kişiselleştirilmiş konuları, seviyeniz ve ihtiyaçlarınıza göre, Skype aracılığıyla Arapça'ndaki akıcılığınızı geliştirmenize yardımcı olabiliriz.
Sebil Center'da modern standart Arapça (MSA), 20 yılı aşkın bir süredir yüksek bir uzmanlık düzeyinde öğretilmektedir. Öğrencilere, üniversite öğrencilerine, gazetecilere, diplomatlara, politikacılara ve tüm ilgili insanlara harika sonuçlar verir.
SEBILCenter, Arapça'dan çok iyi bir şekilde ilk günkü konuşmanızı sağlar. Öğrenme çeşitlidir ve her zaman Arap ve Filistin Dünyası ile iletişim kurmanızı sağlayan çeşitli kaynaklar ve alanlar içerir. Ramallah, Filistin'deki SEBILCenter'da Arapça öğrenmek, halkın güzel yaşamına ve popüler kültürüyle sosyal atmosfere yakınlaşmanızı sağlar. SEBILCenter'da Arapça öğrenmek geleneksel değildir. Etkili, eğlenceli, hızlı, kolay ve garantili.
Arap Dili için SEBILCenter - Ramallah, Filistin - 20 yılı aşkın bir süredir Arapça eğitiminde uzmanlaşmıştır ve medya, siyaset, diplomasi, arkadaşlık, iş, akademik amaçlar ve çok daha fazlası gibi farklı amaçlar için çeşitli Arapça dil programları sunmaktadır. Merkez çeşitli programlar sunmaktadır: Çevrimiçi Arapça kursları, Karışık Arapça kursları (Standart ve Arapça Arapça), Standart Arapça kursları, Genel Arapça kursları, Haftasonu Arapça kursları ve Özel Arapça Kurslar (Bire Bir). Buna ek olarak, Merkez ayrıca Diplomatlar için Arapça, Medya için Arapça, Akademik Amaçlı Arapça (Üniversite öğrencileri ve Araştırmacılar) ve Çocuklar için Yaz Arapça Programı gibi özel programlar da sunmaktadır. Arapçayı birkaç hafta içinde konuşup anlayabilir ve hayallerinizin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

Click for new image
Lütfen aşağıdaki resimde gösterildiği gibi kodu doldurunuz. (harfe duyarlı) *
* Tüm alanlar zorunludur!
*
*
*
*
*
*
*
Tüm dillerin anasıdır
Arapça
Message Us
Sebil Center:
Anadili Olmayanlar İçin Arapça

E-mail: sebilCenter@yahoo.com
Email: sebilCenter@outlook.com

Rukab Street (Main Street),
Ramallah, P.O. Box: 2457
West Bank, Palestine

Tel: +972 2 2966757
Eğitim programlarımız ile ilgili bilgi almak isterseniz aşağıdaki bilgileri doldurmanız yeterli olacaktır.
En kısa sürede sizinle irtibata geçeceğiz.
Bizimle iletişime geçin

Home
Arabic Programs
Special Arabic Programs
Follow & Find Us
Copyright © www.sebilcenter.com 1997- 2019. All rights reserved.
Teaching Methods
Philosophy
What Do Our Students Say